Pirmajame moterų inovacijų sprinte – ateities maisto, inovatyvūs kraštovaizdžio ar dalijimosi ekonomikos sprendimai

Pirmoji tęstinė inovacijų kūrimo programa moterims „Women for Global Challenges” tęsiasi ir keliasi į on-line erdvę! Balandžio 9 d. 16 val. startuojame ir kviečiame visus ir visas dalyvauti virtualiame atidarymo renginyje – kalbinsime revoliuciją vertimų rinkoje sukėlusio startuolio „Interactio“ įkūrėją Simoną Andrijauskaitę.

„Džiaugiamės, kad nuo sausio mėnesio 20 komandų ir net 100 komandų narių vystė savo produktus, testavo, mokėsi, dirbo su mentoriais. Matome, kad jau gimsta puikūs inovatyvūs produktai, sprendimai globaliems iššūkiams atremti. 

Kas laukia šiame etape?

III programos etapas – produkto vystymas, vietoje ištisinio pusantros dienos renginio bus suskirstytas į tris intensyvias on-line sesijas, kurios vyks šiomis dienomis:

I sesija balandžio 9 d. nuo 16.00 iki 20.00 val.

II sesija balandžio 24 d. nuo 16.00 iki 20.00 val.

III sesija gegužės 8 d. nuo 16.00 iki 20.00 val.

Kiekvienoje dalyje turėsime nuostabias viešnias, inovatores, verslų įkūrėjas, kurios sutiko mielai su Jumis pasidalinti savo žiniomis ir verslų vystymo patirtimi.

Programą „Women for Global Challenges“ inicijuoja moterų lyderystės projektas Go Forward!, inovacijų laboratorija „Future Leadership” ir pagrindinis partneris „Swedbank“. Projekto partneriai – asociacija „Lyderė“ ir Finansinių technologijų ir inovacijų centras ROCKIT.