„Go Forward!“, „Future Leadership“ ir „Swedbank“ jau antrą kartą kviečia aktyvias, drąsias ir talentingas profesionales į „Women for Global Challenges“ tęstinę inovacijų kūrimo programą

Tik 17% per praėjusius metus pasaulyje sukurtų startuolių yra įkurti moterų. Tik 12% moterų įkurtų startuolių Europos Sąjungoje gavo rizikos kapitalo fondų investicijas, taigi, pritraukia ženkliai mažiau investicijų lyginant su vyrų vadovaujamais startuoliais. Moterims priklauso ženkliai mažiau patentų. Šiuo projektu siekiame moteris įtraukti į darnių inovacijų kurimą ir taip prisidėti prie globalių iššūkių sprendimo.

„Women for Global Challenges“ programa skirta skatinti aktyvų profesionalų bendruomenės įsitraukimą į tvarių inovacijų kūrimą. Ja siekiame:

Kurti inovacijas ir ateities produktus, remiantis darnaus vystymosi tikslais. Pasaulis vienijasi, siekdami išspręsti globalius iššūkius, tokius kaip klimato kaita, skurdas, kokybiškas išsilavinimas, ateities miestai, tvari atsinaujinanti energija ir kiti. Daugiau informacijos 

https://sustainabledevelopment.un.org

Suvienyti profesionalus moteris ir vyrus, iš skirtingų industrijų, spręsti bendrus iššūkius bei skatinti moterų verslumą.

Suteikti galimybę eksperimentuoti ir testuoti idėjas, kurios svarbios sprendžiant globalius iššūkius.

PRIZAI

Geriausiai pasirodžiusios komandos laimės piniginius prizus ir skirtingų sričių – verslo auginimo, inovacijų vystymo, lyderystės – mentorystės sesijas bei mokymus.

PAPILDOMOS GALIMYBĖS

Programos metu pagrindinis partneris „Swedbank“ dairysis skaitmeninių sprendimų, kurie padėtų žmonėms kurti tvaresnį kasdienį gyvenimą. Radus tinkantį sprendimą „Swedbank“ svarstys bendradarbiavimo galimybes su projektą kūrusia komanda.

Finansinių technologijų ir inovacijų centras ROCKIT programos metu dairysis talentų, kurie galėtų papildyti ROCKIT bendruomenę.

Laukiame visų, norinčių išmokti inovacijų kūrimo proceso, sukurti savo verslą ar tiesiog būti paskiepytu inovacijų virusų!