Dizaino sprintas – inovacijų kūrimo metodas leidžiantis spręsti didelius iššūkius ir testuoti naujas idėjas vos per kelias dienas. Sprintas yra žingsnis po žingsnio sudėliotas inovacijų kūrimo procesas.
Šis procesas apjungia dvi plačiai naudojamas metodikas design thinking ir agile.
Pagrindiniai principai, kuriais remiamasi:

Multifunkcinės komandos – programos dalyviai bus suskirstyti į komandas, kuriose bus siekiama turėti įvairių sričių specialistus.

Kartu, bet atskirai – daugelis sprinto užduočių remiasi šiuo principu, ir yra pradedamos individualiai ir tik paskui aptariama komandoje, tam, kad net tyliausias komandos narys būtų išgirstas, kad į jo nuomonę būtų įsiklausyta.

Diskusijos paremtos apčiuopiamais vaizdais – visos diskusijos yra paremtos vizualiais vaizdiniais tam, kad komandos mažiau laiko sugaištų tuščiai diskutuodamos ir greitai bei užtikrintai judėtų pirmyn.

SVARBU!

III programos etapas – produkto vystymas, vietoje ištisinio pusantros dienos renginio bus suskirstytas į tris intensyvias on-line sesijas, kurios visos kartu ir sudarys III programos etapą bei vyks šiomis dienomis:

I sesija balandžio 9 d. nuo 16.00 iki 20.00 val. 

II sesija balandžio 24 d. nuo 16.00 iki 20.00 val. 

III sesija gegužės 8 d. nuo 16.00 iki 20.00 val. 

Kiekvienoje dalyje turėsime nuostabias viešnias, inovatores, verslų įkūrėjas, kurios sutiko mielai su Jumis pasidalinti savo žiniomis ir verslų vystymo patirtimi.

Artimiausiu metu su visomis dalyvėmis susisieksime ir suteiksime praktinę informaciją, kaip prisijungti prie sprinto on line sesijų.